Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 - Verkocht

Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!

Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi groot acryl werk op papier van Lotti van der Gaag.
Afmetingen werk: H65 x b50 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50