Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 - Verkocht

Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!
Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!Lotti van der Gaag - acryl op papier - 1994 kopen? Bied vanaf 395!
  • Lotti van der Gaag (1923-1999)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi groot acryl werk op papier van Lotti van der Gaag.
Afmetingen werk: H65 x b50 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Dit item is verkocht voor 395,00
Starttijd:16-05-2019 om 15:57
Eindtijd:22-05-2019 om 20:18
rnijhuis
22 mei / 17:17
€ 395