Marius Bauer - Bachi-Serai - Verkocht

Marius Bauer - Bachi-Serai kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Marius Bauer - Bachi-Serai kopen? Bied vanaf 75!Marius Bauer - Bachi-Serai kopen? Bied vanaf 75!
  • Marius Bauer (1867-1932)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1902
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4
In nette staat
ConditieRedelijk
in nette staat