5. Marius Bauer

Marius Bauer (1867-1932)

6 aangeboden items / 158 verkochte items

FA. (80 x Favoriet)

Marius BAUER

Schilder, aquarellist, graficus, tekenaar

Geboren te Den Haag in 1867, overleden te Amsterdam in 1932.

Opleiding:

Marius Bauer heeft een opleiding genoten aan de Akademie van Beeldende Kunsten Den Haag.

Hij woonde en werkte in verschillende landen in Afrika, Azië en Europa.

Marius Bauer is een Nederlands orieëtalist, hij reisde veel naar Azië, Afrika Rusland etc. Maakte hier schetsen die hij thuis gebruikte voor een groot aantal werken. Zijn stijl was zowel impressionistisch als Haagse school. In zijn eigen tijd was Bauer een bekend kunstenaar, hij werd zelf vergeleken met de meesterschilder Rembrandt door zijn losse en vlotte manier van werken zowel in zijn etsen als aquarellen. Tegenwoordig is er weer veel aandacht voor het oriëntalisten, en hiermee ook voor het oeuvre van Marius Bauer.

Exposities en prijzen:

Marius Bauer in zijn tijd heeft vele prijzen gewonnen. Hieronder een kleine selectie: Meerdere prijzen van Akademie van Beeldende kunsten, te Den Haag Benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, 1901 Medaille 1e klasse Afdeling Schoone Kunsten, Wereldtentoonstelling, Antwerpen, 1894.

Door: Arthur Brouwers

Nationaliteit / school

Nederlands

6 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: markt in stamboul - 1889 kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: markt in stamboul - 1889

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Aftersale items

Aftersale
Marius Bauer - Ets - gesigneerd kopen? Bied vanaf 75!

Marius Bauer - Ets - gesigneerd

TechniekEts
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Marius Bauer - ets: turkse vrouwen kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: turkse vrouwen

TechniekEts
Afmetingen7 cm x 7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: een turkse bazaar

TechniekEts
Afmetingen17 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: Markt in Stamboul

TechniekEts
Afmetingen6.5 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aftersale
Marius Bauer - ets: een koopman kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: een koopman

TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd