Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER - Verkocht

Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!
Prenten voor 1900

Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!Marius Bauer - OOSTERSTE WATERDRAGER kopen? Bied vanaf 180!
  • Marius Bauer (1867-1932)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Ets
Drager Papier
Onderwerp Aziatisch
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 19 x 15 cm (h x b)
Passe-partout 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
mooi werk van Marius Bauer, in zeer goede staat.
in potlood ondertekend en genummerd 10.

gemonteerd achter een passe-partout. zie foto.
mooi druk nagenoeg geen verkleuring.
gemonteerd achter Passe-partout.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Axel, Nederland
Binnen Nederland € 6,80