Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne - Verkocht

Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!

Verkoopprijs: € 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!Otto B. de Kat - Landschap in de Auvergne kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1975
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gesigneerd en gedateerd 28/7 1975 links- en rechtsonder.
Losbladig. Beeldmaat 28x36 cm. Bladmaat 33x38 cm.
Otto B. de Kat werd geboren te Dordrecht op 7 juni 1907 en overleed te Laren(N-H) op 30 april 1995.
Hij was een leerling van H.F.Boot en Samuel Jessurun de Mesquita.
Hij won diverse prijzen en was lid van Arti et Amicitiae, De Onafhankelijken, de Kennemer Kunstenaarskring en de Hollandse Aquarellisten Kring.
Heeft ook gewerkt in Frankrijk(Auvergne), Italië en Denemarken.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.

Dit item is verkocht voor 155,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 00:12
Eindtijd:15-12-2020 om 20:35
tverbeek
15 dec. / 14:12
€ 135