Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: Monts Du Cantal
Jaartal: 1970
Afbeeldingsformaat: 20,5 x 26 cm.
Gesigneerd: Ja, met "DK" stempel
Materiaal: linosnede op Japans papier
Ingelijst: nee, achter passe-partout
Conditie: In goede staat
Bijzonderheden:
Zeldzame linosnede uit de serie "Monts Du Cantal" uit 1970.
Afkomstig uit de collectie van de beeldhouwer Han Wezelaar (1901-1984), een goede vriend van Otto de Kat.
Starttijd | 25-5-2016 om 19:49 |
Eindtijd | 1-6-2016 om 19:59 |