Ottomaanse Rijk - Unieke Turkse handgemaakte grote waterkan 18 eeuw
Tjeerd Bottema - Ets, Molentje bij Leiden
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
OTTO DE KAT (1907-1995)
Titel: zonder titel
Jaartal: 1958
Afbeeldingsformaat: 27 x 40 cm.
Lijst formaat: 42 x 55 cm.
Gesigneerd: Ja, in potlood rechtsonder Otto B de Kat '58
Materiaal: litho op papier
Ingelijst: ja, achter passe-partout en museumglas
Conditie: In goede staat