Otto de Kat litho 1958 - Verkocht

Otto de Kat litho 1958 kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Otto de Kat litho 1958 kopen? Bied vanaf 70!Otto de Kat litho 1958 kopen? Bied vanaf 70!Otto de Kat litho 1958 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

OTTO DE KAT (1907-1995)

Titel: zonder titel
Jaartal: 1958

Afbeeldingsformaat: 27 x 40 cm.
Lijst formaat: 42 x 55 cm.
Gesigneerd: Ja, in potlood rechtsonder Otto B de Kat '58
Materiaal:  litho op papier
Ingelijst: ja, achter passe-partout en museumglas
Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:09-12-2015 om 11:06
Eindtijd:21-12-2015 om 21:11