Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Varia |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
The London Arts Gallery, Londres
Print at Imprimerie Arte
Signed in the plate
Original lithograph poster 1000 ex.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-2-2022 om 20:49 |
Eindtijd | 1-7-2022 om 20:52 |