Pierre van Soest - Pierre van Soest - kleurenliitho - 1969 - Verkocht

Pierre van Soest - kleurenliitho - 1969 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre van Soest - kleurenliitho - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Pierre van Soest - kleurenliitho - 1969 kopen? Bied vanaf 1!Pierre van Soest - kleurenliitho - 1969 kopen? Bied vanaf 1!
  • Pierre van Soest (1930-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenlitho van Pierre van Soest uit 1969. Nummer: 9/10 (Romeinse cijfers). Afmetingen werk: h57 x b78 cm.

Conditie: het werk is vergeeld op de plaats waar geen passe-partout heeft gezeten.  Op de achterzijde zitten wat plakresten van een vorige inlijsting.

Starttijd20-6-2016 om 20:41
Eindtijd26-6-2016 om 20:46