Poppe Damave - Haarlem - Verkocht

Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem kopen? Bied vanaf 35!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 24.5 cm (h x b)
Lijst40 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Linosnede met een gezicht op Haarlem vanaf het Spaarne.

Potlood gesigneerd rechtsonder en getiteld linksonder.
Lijst heeft gebruikssporen.
Poppe Damave werd geboren te Groningen op 21 januari 1921 en overleed te Bonn (Dld) op 18 augustus 1988.
Opgeleid aan de School voor Kunstnijverheid te Haarlem. Leerling van H.F.Boot (3 jr.) en A.J. Grootens. Werkte in West-Europa en Marokko.
Lid van Arti et Amicitiae, Hollandse Aquarellisten Kring, BBK, De Groep te Haarlem en Kunst Zij Ons Doel te Haarlem.
Schilder, aquarellist, etser en tekenaar.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.

Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 20:19
Eindtijd:16-12-2020 om 19:40
Brinkov
14 dec. / 19:25
€ 35