Poppe Damave - Normandië

Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 40!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
Lijst42.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets in blauwe tint, ingelijst in houten lijst met museumglas.
Periode onbekend.

Lijst vertoont enkele kleine beschadigingen.

Starttijd:11-10-2022 om 11:04
Eindtijd:25-10-2022 om 19:07
Openingsbod € 40
ObjectlocatieAmersfoort,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie