Shinkichi Tajiri - Kleurenoffset-litho HOMMAGE AAN MAX ERNST Handgesigneerd. - Verkocht

Shinkichi Tajiri - Kleurenoffset-litho HOMMAGE AAN MAX ERNST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Prachtige grote kleurenoffset-litho van Shinkichi Tajiri uit 1977.

Afmeting blad  50 x 65 cm  in zeer goede staat.

handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

het nummer kan afwijken van de foto.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

ObjectlocatieSpannum,  Nederland
Starttijd14-12-2019 om 14:14
Eindtijd17-12-2019 om 22:46