Toon Kelder - inkttekening - 1949

Toon Kelder - inkttekening - 1949 kopen? Bied vanaf 99!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Toon Kelder - inkttekening - 1949 kopen? Bied vanaf 99!Toon Kelder - inkttekening - 1949 kopen? Bied vanaf 99!Toon Kelder - inkttekening - 1949 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4936 verkochte items
Alle items van deze verkoper (184)
  • Toon Kelder (1894-1973)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1949
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Inkttekening van Toon Kelder. Jaar: 1949. Afmetingen incl passe partout: H50 x b40 cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b21 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

 Lijsten: beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel worden vermeld.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-11-2019 om 16:14
Eindtijd:12-02-2020 om 21:22

Life
12 feb. / 20:36
€ 99