Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 57 cm (h x b) |
Incl. lijst | 65 x 58 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Mooie, karakteristieke compositie van Victor Vasarely, vader van de Op-art. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (127/190). Het volledige blad in strakke aluminium lijst, achter glas. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 65cm x 58cm (incl. lijst), 64cm x 57cm (blad)
1. Bij aankoop moet het werk liefst opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
2. Het gehele werk (inclusief lijst) laten bezorgen is eventueel mogelijk met Swift Koeriers (alleen in Nederland en Belgie).
3. Het blad kan eventueel uit de lijst gehaald worden en goed verpakt en aangetekend verzonden worden op kosten van de koper. In dit geval wordt nadrukkelijk alleen de zeefdruk verzonden, dus zonder lijst!
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 25-5-2020 om 0:05 |
Eindtijd | 8-6-2020 om 19:53 |