Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Potloodtekening van Willem Jans Dijk uit 1936. Titel: "Dover". Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H33 x b39 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zit wat verkleuring en plakresten op het blad waar het werk op zit. Goed ingelijst valt dit onder de passepartout/in de lijst.
ZZTEK
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 23-1-2018 om 13:24 |
Eindtijd | 29-1-2018 om 20:24 |