Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Authentieke tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van een turftjalk, gezien vanaf een aan de overkant gemeerd liggend schip in de Kromme Ee bij Bergum.
Losbladig, beeldmaat 45x57, gesigneerd en gedateerd r.o. 'WJD' en '1923'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 8-2-2014 om 18:18 |
Eindtijd | 15-2-2014 om 18:18 |