Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Fraai uitgewerkte tekening door Willem Jans Dijk.
Voorstelling van vissersschip 'de Haarlem' tijdens de vangst op volle zee.
Losbladig, zichtmaat 28x44, bladmaat 33x49
Gesigneerd en getiteld r.o. 'WJDijk' en 'de Haarlem'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 19-4-2015 om 20:19 |
Eindtijd | 26-4-2015 om 20:19 |