Jan Cremer - grote zeefdruk: Altai
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho, potlood gesigneerd linksonder.
Beeldmaat 42,5 x 30 cm. Bladmaat 51,5 x 38 cm. Losbladig.
Willem van den Berg is geboren te Den Haag in 1886 en overleden te Amsterdam in 1970.
Starttijd | 14-12-2015 om 16:44 |
Eindtijd | 23-12-2015 om 20:44 |