Remi De Pillecijn - Mijn werkers jongen
Wil Ferwerda - Doorsnijding II
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Drager | Marouflé |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Schilderij is schoongemaakt en opnieuw vernist. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tiel, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.