Laatste kans

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die voor een laatste ronde in de veiling staan. De items in dit overzicht worden niet opnieuw aangeboden.

filters 1
Er worden 1310 kunstwerken aangeboden
Laatste
kans
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 495!

Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet

Geplaatst doorMBZ

Afmetingen80 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Willem van Leusden - Schuur en polderlandschap bij Delft kopen? Bied vanaf 47!

Willem van Leusden - Schuur en polderlandschap bij Delft

Geplaatst doorks53

TechniekEts
Afmetingen43 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Jan Forrer - Kleurenlitho ZONDER TITEL Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen29 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Kees Salentijn - Litho para MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!

Armando - Kleurengiclee ES REGNET Handgesigneerd

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10 kopen? Bied vanaf 45!

Ad van Riel - Z.t. (02-5) 10/10

Geplaatst dooradvanriel

Jaartal2002
Afmetingen27 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst! kopen? Bied vanaf 425!

Klaas Gubbels - Litho met kleine oplage, fantastisch ingelijst!

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex kopen? Bied vanaf 175!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde zeefdruk ‘Big Bang’ - oplage 85 ex

Geplaatst doorGalerie Zien

Afmetingen55.5 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Geplaatst doorGalerie Zien

TechniekComputerprint
Afmetingen29.5 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35 kopen? Bied vanaf 375!

Shinkichi Tajiri - aquagravure ’Knoop’ - minimalistisch en kleurrijk - 1993- oplage 35

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1993
TechniekTerragravure
Afmetingen31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002 kopen? Bied vanaf 245!

Klaas Gubbels - ets met aquarel ingekleurd - ‘Blauwe kan’ - 2002

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen24.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975 kopen? Bied vanaf 125!

Friedrich Meckseper - Ets/aquatint: Steinen- 1975

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1975
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen28 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979 kopen? Bied vanaf 70!

Rob Cox - 2 etsen - grafiek erotiek 1978/1979

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1978
TechniekEts
Afmetingen49.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven kopen? Bied vanaf 50!

Frederika Broeksmit - Ets/Aquatint: Delfshaven

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Cees van IJsseldijk - Ets: boomstronk kopen? Bied vanaf 35!

Cees van IJsseldijk - Ets: boomstronk

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Paul Hans Ohmert - Ets: Strand kopen? Bied vanaf 49!

Paul Hans Ohmert - Ets: Strand

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marius Bauer - ets: markt in stamboul - 1889 kopen? Bied vanaf 99!

Marius Bauer - ets: markt in stamboul - 1889

Grafiek tot 1900

TechniekEts
Afmetingen14 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Laatste
kans
Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975 kopen? Bied vanaf 45!

Michael Jepkes - gekleurde ets - 1975

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Paul Hans Ohmert - Ets: Paard en wagen kopen? Bied vanaf 49!

Paul Hans Ohmert - Ets: Paard en wagen

TechniekEts
Afmetingen30.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Pieter Drift - Ets: Kamikaze - 2002 kopen? Bied vanaf 50!

Pieter Drift - Ets: Kamikaze - 2002

Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Hendrik Weegewijs - ets: Drouwen(Drenthe) kopen? Bied vanaf 50!

Hendrik Weegewijs - ets: Drouwen(Drenthe)

TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Heyboer - De oervogel . kopen? Bied vanaf 250!

Anton Heyboer - De oervogel .

Geplaatst doorknubben

Jaartal1988
Afmetingen63 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Peter Meijer - Acryl en pastel op papier- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!

Peter Meijer - Acryl en pastel op papier- Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1986
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Motz - Litho 'Uit dansen - Silvia' kopen? Bied vanaf 30!

Wim Motz - Litho 'Uit dansen - Silvia'

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Rob Clous - Holland IX - Ingelijst kopen? Bied vanaf 30!

Rob Clous - Holland IX - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1970
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hans Klaui - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Hans Klaui - Zonder titel

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laatste
kans
Jan de Bruin - Verlicht persoon | Litho kopen? Bied vanaf 25!

Jan de Bruin - Verlicht persoon | Litho

Geplaatst doorD-Art

Jaartal2001
TechniekLitho
Afmetingen64.5 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jef Diederen - Litho (1965) kopen? Bied vanaf 45!

Jef Diederen - Litho (1965)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1965
TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Justus Donker - Zeefdruk 2005 kopen? Bied vanaf 35!

Justus Donker - Zeefdruk 2005

Geplaatst doorD-Art

Jaartal2005
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Ingelijste litho 'Face' kopen? Bied vanaf 40!

Kees Salentijn - Ingelijste litho 'Face'

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Theo Kemperman - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Theo Kemperman - Zonder titel

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1975
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marianne Haselhoff - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Marianne Haselhoff - Zonder titel

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ton Pape - Abstracte compositie (2238) kopen? Bied vanaf 30!

Ton Pape - Abstracte compositie (2238)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jan Bernard Meinen - Monotype - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Jan Bernard Meinen - Monotype - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1986
TechniekMonotype
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Ana Godel - Litho, Cahiers de Botanique kopen? Bied vanaf 30!

Ana Godel - Litho, Cahiers de Botanique

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1976
TechniekLitho
Afmetingen52 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Ton Pape - Abstracte compositie (2078) kopen? Bied vanaf 30!

Ton Pape - Abstracte compositie (2078)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorD-Art

TechniekGouache
Afmetingen30 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Anton Martineau - Unica: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!) kopen? Bied vanaf 205!

Anton Martineau - Unica: 'Maak mijn nacht rood' (nieuw ingelijst!)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen58 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan Verburg - Zonder titel | Ets kopen? Bied vanaf 30!

Jan Verburg - Zonder titel | Ets

Geplaatst doorD-Art

TechniekEts
Afmetingen26 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Arty Grimm - Zeefdruk (1990) kopen? Bied vanaf 45!

Arty Grimm - Zeefdruk (1990)

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1990
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!

Corneille - Litho 1974 'Sans titre' - Nieuw ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1974
Afmetingen72 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Wim Motz - litho - 1956 kopen? Bied vanaf 35!

Wim Motz - litho - 1956

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1956
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans

Geplaatst doorD-Art

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 565!

Guillaume Lo-A-Njoe - Olieverf op doek - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen100 cm x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Dominique Chan - Acryl op doek - (Groot) kopen? Bied vanaf 325!

Dominique Chan - Acryl op doek - (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica kopen? Bied vanaf 295!

Joop Polder - Gemengde techniek: 'Brand op spoor' - Unica

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekAquarel
Afmetingen52.5 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 115!

Jan de Beus - "Z.t. XX" - Aquarel (Ingelijst)

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal2006
TechniekAquarel
Afmetingen81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Bengt Lindstrom - Carborundum (Groot) kopen? Bied vanaf 335!

Bengt Lindstrom - Carborundum (Groot)

Geplaatst doorZuiverKunst

TechniekCarborundum
Afmetingen75 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Jon Marten - Litho - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!

Jon Marten - Litho - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

TechniekLitho
Afmetingen71 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst