5. Mark Kolthoff

Mark Kolthoff (1901-1993)

2 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Mark KOLTHOFF (Amsterdam 1901- Laren 1993)

Nationaliteit / school

Nederlands

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Mark Kolthoff - untitled kopen? Bied vanaf 450!

Mark Kolthoff - untitled

Geplaatst doorKlasemaArt

Eindtijd01-08-2021 om 10:22

Jaartal1955
TechniekGouache
Afmetingen71 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Mark Kolthoff - Olieverf / collage op doek. Abstracte voorstelling, 1970 kopen? Bied vanaf 450!

Mark Kolthoff - Olieverf / collage op doek. Abstracte voorstelling, 1970

Geplaatst doorStrechgel

Eindtijd27-06-2021 om 20:41

Jaartal1970
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst