Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Titel: Abstract
Gesigneerd: rechtsonder
Jaartal: 1958
Afmetingen geheel: 70/100 cm
Ingelijst: nee
Materiaal: pastel op karton
Oplage: 1
Conditie: Werk is in goede staat.
Objectlocatie | Heeze, Nederland |
Starttijd | 9-9-2017 om 14:56 |
Eindtijd | 23-9-2017 om 20:56 |