Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1966 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 62 x 88 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Zoals bijna altijd bij deze grote werken op japans zitten er nogal wat kreukjes in het blad. Daarnaast heeft het blad last van foxing en de contouren van een vochtvlek zijn zichtbaar middenonder. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 29-6-2022 om 21:43 |
Eindtijd | 11-7-2022 om 19:42 |