Charles Eyck - Cagnes sur Mer 1928 - Verkocht

Charles Eyck - Cagnes sur Mer 1928 kopen? Bied vanaf 150!
Tekening / Aquarel

Charles Eyck - Cagnes sur Mer 1928 kopen? Bied vanaf 150!Charles Eyck - Cagnes sur Mer 1928 kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1928
TechniekPen (Inkt)
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Pen en penseeltekening in inkt gemaakt in zijn jonge jaren, waarschijnlijk tijdens een bezoek aan het Renoir museum in Cagnes sur Mer (Nice). Handtekening R.O.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenburg aan de geul, Nederland
Binnen Nederland € 8,45

ObjectlocatieValkenburg aan de Geul,  Nederland
Starttijd2-11-2020 om 12:11
Eindtijd17-11-2020 om 10:12