Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie kleurenlithografie van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten
Titel: Luxembourg
Jaartal: 1947
Afmetingen beeld: 48 cm x 29 cm (blad: 64 cm x 48 cm)
Gesigneerd: Gesigneerd in de druk
Oplage: Onbekend
Ingelijst: Nee
Materiaal: Lithografie
Conditie: goed