Charles Eyck. Lithografie. Luxembourg. - Verkocht

Charles Eyck. Lithografie. Luxembourg. kopen? Bied vanaf 1!
Charles Eyck. Lithografie. Luxembourg. kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck. Lithografie. Luxembourg. kopen? Bied vanaf 1!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlithografie van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten

Titel: Luxembourg
Jaartal: 1947
Afmetingen beeld: 48 cm x 29 cm (blad: 64 cm x 48 cm)
Gesigneerd: Gesigneerd in de druk
Oplage: Onbekend
Ingelijst: Nee
Materiaal:  Lithografie
Conditie: goed

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-07-2014 om 14:14
Eindtijd:14-07-2014 om 14:14
Biedingen (7)
hajo31
14 jul. / 14:08
€ 25
Joan1959
14 jul. / 14:08
€ 20
Joan1959
14 jul. / 14:08
€ 17
hajo31
14 jul. / 14:08
€ 15
Joan1959
14 jul. / 14:08
€ 5
hajo31
14 jul. / 14:08
€ 3
Joan1959
14 jul. / 12:20
€ 1