Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. - Verkocht

Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!
Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!
  • Charles Eyck (1897-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlithografie van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten

Titel: Vrouw
Jaartal: 1947
Afmetingen beeld: 48 cm x 29 cm (blad: 64 cm x 48 cm)
Gesigneerd: Gesigneerd in de druk
Oplage: Onbekend
Ingelijst: Nee
Materiaal:  Lithografie
Conditie: goed.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:07-07-2014 om 14:13
Eindtijd:14-07-2014 om 14:13
Biedingen (10)
2407
14 jul. / 13:02
€ 40
Goedgeluk
14 jul. / 13:02
€ 35
2407
14 jul. / 12:59
€ 30
Goedgeluk
14 jul. / 12:59
€ 25
2407
14 jul. / 12:58
€ 12
Goedgeluk
14 jul. / 12:58
€ 10
2407
14 jul. / 06:32
€ 7
Goedgeluk
12 jul. / 17:34
€ 5
luijt050
12 jul. / 17:07
€ 3
Goedgeluk
09 jul. / 21:19
€ 1