Charles Eyck - Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. - Verkocht

Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!Charles Eyck. Lithografie. Vrouw. kopen? Bied vanaf 1!
  • Charles Eyck (1897-1983)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenlithografie van Charles Eyck uit de serie Schildersprenten

Titel: Vrouw
Jaartal: 1947
Afmetingen beeld: 48 cm x 29 cm (blad: 64 cm x 48 cm)
Gesigneerd: Gesigneerd in de druk
Oplage: Onbekend
Ingelijst: Nee
Materiaal:  Lithografie
Conditie: goed.