Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1971 |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde ets van de kunstenaar Co Westerik (1924-2018), gedrukt in een oplage van 190 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1971 Rechts 10/190. Afmeting werk 16.5x 21 cm (hxb) Papiermaat 65 x 50 cm. (hxb) Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Het werk is in goede staat en is nooit ingelijst geweest. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Starttijd | 15-11-2023 om 21:36 |
Eindtijd | 27-11-2023 om 20:14 |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |