Kleurenlitho van Co Westerik uit 1999. Titel: lezende man aan tafel. In opdracht: voor Wout (van der Vet, de meesterdrukker). Het werk is gemaakt in opdracht voor Donner Boekhandel te Rotterdam. De totale oplage was 100 stuks + enkele H.C.
Afmetingen blad: H59.5 x b64.5cm. Afmetingen voorstelling: H41 x b46.5cm. Het werk is midden onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
LIteratuur: Co Westerik- grafiek/prints, blz 141, nummer 170.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.
Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.