Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 - Verkocht

Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 1!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1998
TechniekVaria
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Prachtig kleurenlitho op licht gesatineerd papier van Corneille uit 1998.

Afmeting blad 76x50 cm in nieuwstaat.
Het werk is niet gesigneerd.
Oplage 200 ex niet genummerd
Mooie kleurenlitho van Corneille uit het jaar 1998. Titel: Image du Paradis .
De dikke letters onder het werk, Kass / Meridian uit Chicago,is de galerie waar Corneille in 1998 een expositie had.
Gedachtengang was: koopt u een litho, dan krijgt u een ongesigneerd exemplaar op licht gesatineerd papier. Storen de teksten op deze litho u, dan u kunt u deze onder het passe-partout laten zetten. Al met al best een mooie litho met een verhaal.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00