Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) - Verkocht

Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) kopen? Bied vanaf 1!Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) kopen? Bied vanaf 1!Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) kopen? Bied vanaf 1!Fon Klement - Zeer fraaie kleurenzeefdruk (3 drukgangen!) kopen? Bied vanaf 1!
  • Fon Klement (1930-2000)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Even fraaie als subtiele zeefdruk van de hand van Fon Klement, gedrukt in 3 gangen bij meester(zeef-)drukker Wout van der Vet (met blindstempel in het papier, midden onder). Gesigneerd, genummerd (73/999) en gedateerd in potlood.

Conditie: zeer goed. Zie foto's.

Aangetekende zending.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 30,00

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd28-3-2021 om 19:13
Eindtijd11-4-2021 om 20:23
Biedingen (7)