Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Harry Maas (1906-1982)
Aquarel, gesigneerd linksmidden
Afmetingen lijst: 29cm x 45cm
Status: Goed
Verzenden mogelijk
Zie ook mijn andere advertenties
Starttijd | 13-7-2016 om 17:13 |
Eindtijd | 25-7-2016 om 17:13 |