Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Tekening toegeschreven aan Harry Maas.
Voorstelling van een zittend naakte vrouw.
Gelijst, beeldmaat 27x21, lijstmaat 38x28
Niet gesigneerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 9-5-2014 om 20:59 |
Eindtijd | 16-5-2014 om 20:59 |