Harry van Kruiningen - geen titel

Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!Harry van Kruiningen - geen titel kopen? Bied vanaf 75!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen31.5 cm x 23 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15
kleurenlitho uit de periode 1947-1952
Op okerkleurig papier gedrukt.

Gesigneerd links onder.
Oplage vermelding rechts onder: 8/15
Ingelijst in wissellijst

In goede staat, gezien de ouderdom.

Sluit over 6d 6u 35m 03s
Huidig bod€ 75
Volgend minimum bod: € 85
Objectlocatieculemborg,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:24-11-2022 om 11:22
Eindtijd:08-12-2022 om 19:52
SoKo
24 nov. / 20:17
€ 75