Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1969 |
Techniek | Varia |
Afmetingen | 62.5 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Een affiche uit 1969 naar een ontwerp van de Nederlandse kunstenaar en schrijver Jan Cremer (1940).
-Het affiche is gemaakt ter gelegenheid van de door Jan
Cremer geschreven toneelstukken die door theatergroep Studio in 1969 werden
opgevoerd in Theater De Brakke Grond in Amsterdam.
-Gesigneerd en gedateerd in de druk rechtsonder.
-Afmetingen: 62,5 x 42 cm.
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat. Het affiche is al de tijd opgerold bewaard
geweest.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenaar:
Jan Cremer (Enschede, 20 april 1940) is een Nederlandse schrijver en beeldend kunstenaar.
Opleiding: Academie voor Beeldende Kunsten Arnhem in 1956 (hij moest na één semester vertrekken). Ook studeerde hij aan de Vrije Academie in Den Haag. In Parijs volgde hij lessen schilderkunst en grafische technieken.
Jan Cremer is vooral bekend van de roman “Ik, Jan Cremer” uit 1964 en “Ik Jan Cremer”, tweede boek uit 1966. Hij schreef ook toneelstukken.
-Het affiche kan worden afgehaald in Amsterdam.
-Het affiche kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | Zeer Goed | ||