Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) - Verkocht

Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!Jan Cremer - Wild landscape, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 275!
  • Jan Cremer (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig landschap van Jan Cremer uit 1989.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘89) en genummerd (27/200).  In mooie, zwartmetalen lijst, achter glas.  Absoluut topwerk, klaar om opgehangen te worden.

Afmetingen: 105cm x 75cm

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:08-10-2016 om 23:26
Eindtijd:21-10-2016 om 21:26
EdwindePetwin
14 okt. / 16:15
€ 275