" Op beschadigde poten lopen " - Unica!! Collage en Oost-Indische inkt.
Handbewerkte catalogus van een solo- tentoonstelling bij de voormalige, Haagse galerie Nouvelles Images.
In de catalogus is de tekst opgenomen van het manifest uit 1959 dat Cremer schreef om zijn visie op de schilderkunst te verwoorden.
Zwevend ingelijst op een zwarte achtergrond in een zwarte lijst met afmetingen 58 x 38 cm.
Ophalen in Den Haag/ Scheveningen. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed
koeriersdienst