Ge-Karel van der Sterren - Wallflower #4
Marinus Schipper - Bloemen in vaas. Kubisme.
Rene Magritte - Zincografie. Elle a mis son smoking.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1985 |
Techniek | Potlood |
Stijl | Expressionistisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 21 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Een fraaie tekening van Jan Roede uit 1985. Het werk is gesigneerd en gedateerd, rechts onder. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 7-8-2022 om 11:16 |
Eindtijd | 20-8-2022 om 20:57 |