Jan Sierhuis - Aquarel en krijttekening, Dansend paar - Verkocht

Jan Sierhuis - Aquarel en krijttekening, Dansend paar kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis - Aquarel en krijttekening, Dansend paar kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Aquarel en krijttekening, Dansend paar kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Aquarel en krijttekening, Dansend paar kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2002
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 20 cm (h x b)
Lijst43 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie originele tekening in aquarel, krijt en potlood door Jan Sierhuis. Deze voorstelling is geheel in zwart vervaardigd op wit papier.

Herkomst: Private Collectie, Nederland.

Binnenzijde van de lijst heeft aan de rechterzijde wat lichte vlekken / vingerafdrukken (door afgeven van het krijt van de tekening). Lichte golving van het blad. Let op: het werk is verzakt (zit los) in de lijst (niet zichtbaar op de foto).

Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-08-2020 om 17:46
Eindtijd:06-09-2020 om 20:09
Biedingen (29)
jochemstraatman
06 sep. / 20:02
€ 220
jondoesburg
06 sep. / 20:00
€ 200
jochemstraatman
06 sep. / 19:59
€ 190
jondoesburg
06 sep. / 19:57
€ 180
jochemstraatman
06 sep. / 19:55
€ 170
jondoesburg
06 sep. / 19:54
€ 160
jochemstraatman
06 sep. / 19:54
€ 150
jondoesburg
06 sep. / 19:53
€ 140
jochemstraatman
06 sep. / 19:53
€ 130
jondoesburg
06 sep. / 19:53
€ 120
jochemstraatman
06 sep. / 19:52
€ 110
jondoesburg
06 sep. / 19:51
€ 100
jochemstraatman
06 sep. / 19:50
€ 90
jondoesburg
06 sep. / 19:41
€ 80
Sophia2013
06 sep. / 19:41
€ 75
Sophia2013
06 sep. / 19:41
€ 70
jondoesburg
28 aug. / 21:46
€ 60
Sophia2013
28 aug. / 21:46
€ 50
Sophia2013
28 aug. / 21:45
€ 45
jondoesburg
28 aug. / 21:45
€ 40
Sophia2013
25 aug. / 22:06
€ 35
darius
25 aug. / 22:06
€ 30
Sophia2013
25 aug. / 18:49
€ 25
darius
25 aug. / 18:49
€ 20
Sophia2013
25 aug. / 00:40
€ 15
nelleke1958
24 aug. / 19:59
€ 10
Nijhuis
24 aug. / 19:59
€ 5
nelleke1958
24 aug. / 19:59
€ 3
Nijhuis
24 aug. / 19:45
€ 1