Jan Sierhuis - Flamingo I - Verkocht

Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel werk in gemengde technieken van Jan Sierhuis, gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 155,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2020 om 19:34
Eindtijd:19-12-2020 om 22:10
Hansxxxx
15 dec. / 20:00
€ 135