Jan Sierhuis - Flamingo I - Verkocht

Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!Jan Sierhuis - Flamingo I kopen? Bied vanaf 135!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel werk in gemengde technieken van Jan Sierhuis, gesigneerd door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland
Binnen Nederland € 11,00