Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk - Verkocht

Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!Jan Sierhuis - Hommage a Picasso, zeefdruk kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan Sierhuis (1928)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie hommage van Jan Sierhuis aan Picasso. Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (190/190).

Afmetingen: 77cm x 56cm

ConditieBeschadigd
Wat beschadigingen aan de randen. Klein scheurtje aan linkerzijde, klein scheurtje aan onderzijde. In de hoeken zitten kreukeltjes.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,95
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd30-3-2021 om 11:02
Eindtijd5-4-2021 om 20:12
Biedingen (2)