Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl - Verkocht

Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis - Tekening krijt acryl kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekAquarel
DragerKarton
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Sierhuis tekening
Techniek: Acryl /Krijt
Afmetingen: 29.5x21cm
Jaartal: 1983

Word verzekerd met track en trace verzonden
Zie foto's voor juiste indruk
Binnen Nederland € 5,00

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEmmen,  Nederland
Starttijd21-4-2020 om 21:40
Eindtijd25-4-2020 om 21:41
Biedingen (15)