Jan van Heel - Jan van Heel: Gouache op papier, Kop van een Pierrot - Verkocht

Jan van Heel: Gouache op papier, Kop van een Pierrot kopen? Bied vanaf 350!

Jan van Heel: Gouache op papier, Kop van een Pierrot kopen? Bied vanaf 350!Jan van Heel: Gouache op papier, Kop van een Pierrot kopen? Bied vanaf 350!
  • Jan van Heel (1898-1990)
Type kunstwerkSchilderij

Bijzonder item! Zeer mooie gouache van de kop van een Pierrot, ook wel “witte clown” door kunstenaar Jan van Heel.

Titel: Kop van een Pierrot
Jaartal: onbekend
Afmetingen blad: 32,5 cm x 24,5 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Gouache op geschept papier

Conditie:
In goede staat, alleen langs de randen van het blad wat lichte beschadigingen en een kreuklijntje linksonder. Ingelijst of achter passe-partout nauwelijks zichtbaar en ziet het werk er weer zeer goed uit.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.
Dit geldt voor alle werken aangeboden door de Veilingmeester op Kunstveiling.nl, tenzij nadrukkelijk anders is vermeld. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u de volledige aankoop terug.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Starttijd21-5-2014 om 16:26
Eindtijd2-6-2014 om 16:31