Theo van der Horst - In het koffiehuis - Ets
Rik van Iersel - houtskool tekening ‘Figuur’ - 1989
John Lie a Fo - Bouteille Rouge
Nicolaas Wijnberg - Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1925 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
Incl. lijst | 31 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Redelijk |
Het passe-partout is vergeeld agv leeftijd. | |
Objectlocatie | Waalwijk, Nederland |
Starttijd | 21-3-2024 om 13:01 |
Eindtijd | 4-4-2024 om 22:30 |