Jan Wiegers - Weiland met koeien - Verkocht

Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!
Prenten & Uitgaves

Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Weiland met koeien kopen? Bied vanaf 95!
  • Jan Wiegers (1893-1959)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
StijlExpressionistisch
Afmetingen20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Ets van Jan Wiegers

Titel: Weiland met koeien
Afmeting: 20 x 25 cm
Afmeting lijst: 58 x 48 cm
Gesigneerd middels stempel
Oplage: 50 / 100

Het kunstwerk wordt goed verpakt en verzekerd verzonden, maar kan ook worden afgehaald.
Kent enkele gebruikerssporen
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 75,00