Karel Appel - Der Spiegel uitgave - Verkocht

Karel Appel - Der Spiegel uitgave kopen? Bied vanaf 240!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Der Spiegel uitgave kopen? Bied vanaf 240!Karel Appel - Der Spiegel uitgave kopen? Bied vanaf 240!Karel Appel - Der Spiegel uitgave kopen? Bied vanaf 240!Karel Appel - Der Spiegel uitgave kopen? Bied vanaf 240!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1962
TechniekVaria
Afmetingen37.7 x 25.6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Uitgegeven bij Galerie der Spiegel koln, 1962 Tentoonstelling
Lithografie catalogus Karel Appel hardcover, 39 x 27 cm., 48 pp. met foto's van Ed van der Elsken.
Geh durch den Spiegel Folge 29. met 4 LITHOGRAPHS in kleur, 25,6 x 37,7 cm. (1 x) + 61,8 x 94,8 cm. +(1x) 60 x 90 cm. in een beperkte oplage van 350 . in twee pakketten zal dit item worden verstuurd. Dus tweemaal 8,60 verzendkosten.
Ed van der Elsken
Binnen Nederland € 8,60