Karel Appel - Head like an animal

Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lithografie van Karel Appel Gesigneerd en genummerd Afmetingen: 76 x 56 cm Editie 175 Uit 1978

Because we have multiple editions available the edition number might vary.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Starttijd29-8-2018 om 12:16
Eindtijd9-9-2018 om 22:28
Openingsbod € 350
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland