Karel Appel - Head like an animal

Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Head like an animal kopen? Bied vanaf 350!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lithografie van Karel Appel Gesigneerd en genummerd Afmetingen: 76 x 56 cm Editie 175 Uit 1978

Because we have multiple editions available the edition number might vary.

Starttijd:29-08-2018 om 12:16
Eindtijd:09-09-2018 om 22:28
Openingsbod € 350
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingWereldwijd