Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT - Verkocht

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeer fraaie en grote kleurenlitho van Karel Appel.

Afmeting blad  82 x 64 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de steen gesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50