Wijnand van Lieshout - Zittende vrouw
Marguérite Carolina de Clercq - Olieverf op doek, Stilleven met bloemen in vaas - Ingelijst
Rudi Polder - Luministisch landschap
Piet Schipperus - Olieverf op doek, Hooiwagen langs de rivier - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1976 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 76 x 56 cm (h x b) |
Incl. lijst | 113 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Litho en passe-partout zijn in zeer goede staat Het montuur heeft linksonder een klein deukje, niet storend voor het oog. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 7-3-2023 om 10:00 |
Eindtijd | 22-8-2023 om 12:18 |