Karel Appel - Seven summer days

Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1300!
Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1300!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1300!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1300!Karel Appel - Seven summer days kopen? Bied vanaf 1300!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 63 cm (h x b)
Lijst90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Karel Appel 1977 uit de serie Seven Summer Days opl 100 gesigneerd in lijst maar verdiend nieuwe lijst. Prachtige grote zeefdruk. Box is ter decoratie is niet inclusief! Vrolijk werk van Karel appel zeer groot en mooi werk Gallery prijs vele malen hoger.

Is ingelijst en in folie

Sluit binnenkort 5u 17m 02s
Openingsbod€ 1300
ObjectlocatieDelft,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:21-01-2023 om 09:16
Eindtijd:04-02-2023 om 22:45