Karel Appel - Seven Summerdays

Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!
Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!Karel Appel - Seven Summerdays kopen? Bied vanaf 350!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 ex
  • Originele zeefdruk van Karel Appel uit de reeks Seven summerdays
  • Gesigneerd en gedateerd (77) in potlood
  • Druk: meester drukker Henk van der Vet (verso stempel)

In de zomer van 1976 ontmoette fotograaf Henk van der Vet Karel Appel in Parijs. Het plan was om een fotoreportage te maken over de Nederlandse schilder in actie. Zeven dagen lang fotografeerde Henk van der Vet Karel Appel in zijn Franse kasteel terwijl hij aan zijn schilderijen werkte. In 1977, nadat Henk van der Vet de graphics af had, liep Karel Appel de studio van Van der Vet in Den Haag binnen. Hij vroeg om een penseel en wat verf en begon de afbeeldingen te schilderen! Het resultaat van hun samenwerking is het zeer unieke album "Seven Summer Days".
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50

Starttijd12-10-2022 om 22:29
Eindtijd21-10-2022 om 22:58
Openingsbod € 350
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSint-Niklaas,  België